Воскресенье, 26.05.2019, 11:36 Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS

Евпаторийская Психонаркологическая Больница №2

Згідно відповідям пацієнтів та медичного персоналу отриманими під час дослідження виявилось наступне: проводячи дослідження 22.02 - 23.02. 2010 року в Євпаторійській психіатричній лікарні №2 було опитано 30 пацієнтів і 30 медичних співробітників, а також було досліджено соціально побутові умови перебування пацієнтів в лікувальному психіатричному закладі в результаті ми прийшли до висновку .
  Найперша проблема, яку ми побачили це не дотримання норм ДБН. На одного пацієнта в палаті повинне доводитися 6 метрів, а в Євпаторійській психіатричній лікарні №2 насилу можна налічити 1 метр, що дуже сильно обмежує вільне пересування пацієнта у палаті. Зайшовши у відділення лікарні, ми побачили прагнення адміністрації лікарні поліпшити соціально-побутові умови перебування пацієнтів (зроблено якісний ремонт). Не дивлячись на прагнення адміністрації лікарні, взаємини медичного персоналу з пацієнтами не відповідає національним і міжнародним стандартам, порушуються фундаментальні аспекти прав людини, що говорить про відсутність правового утворення медичного персоналу. Можна підкреслити факт відвертості та прозорості роботи головного лікаря, який надав доступ до всіх приміщень лікарні і дав дозволи зробити фотографії соціально побутових умов перебування психіатричних пацієнтів у лікувальному закладі відповідно до чинного законодавства для підготовки аналітичного звіту. У анкетах в яких відповідали пацієнти на питання зазначено, що молодший медичний персонал по відношенню до них застосовує фізичну силу, образи, погрози і практикує неповажне відношення.
  Важливий факт відсутності якісного медикаментозного лікування пацієнтів за державні кошти, як це регламентовано національним законодавством - воно відсутнє у зв'язку з малим фінансуванням. Міська рада Євпаторії не закладає фінансування на амбулаторне лікування психіатричних пацієнтів, мотивуючи це тим, що в бюджеті немає коштів. На письмовий запит в управління охорони здоров'я міста Євпаторії з питанням, чому не закладаються кошти на статтю амбулаторного лікування, управління відповіло, що в бюджеті немає коштів(). На нашу думку головний лікар Ветрила Тамара Григорівна не піднімає це питання так гостро по причинах залежності від державної системи і в цілях мирного співіснування з місцевими властями, оскільки належить, ще робити ремонт в новому приміщенні лікарні, яке вона насилу отримала. У зв'язку з відсутністю якісного медикаментозного лікування в амбулаторних умовах, в місті збільшується кількість інвалідів, тим самим Держава зазнає нові збитки у зв'язку з виплатою соціальних пенсій і пільг з міського бюджету. Аналізуючи ситуацію відношення місцевої влади міста до інвалідів і людей з психічними захворюваннями, ми спостерігаємо тенденцію розвитку стигми і дискримінації по відношенню до цих людей, що дуже добре видно по міському бюджету. Практично ні в одній міській програмі не згадуються люди з психічними розладами. Бездіяльність місцевої влади веде місто до наростання соціальних проблем у сфері психічного здоров'я. На нашу думку, в терміновому порядку на державному і міському рівні за підтримки міжнародних організацій і фондів необхідно розробляти програму психічного здоров'я, інакше в Євпаторії не уникнути соціальної катастрофи.
    
 
 


НОВОСТИ
Свежие Новости

Результатыполучить
консультацию

Звоните с понедельника
по пятницу,
с 9-00 до 18-00

Тел:
+38(063)966-65-53
+38(096)587-46-27
+38(050)087-08-40
Форма входа
Корзина
Ваша корзина пуста
Друзья сайта


Національна освітня програма Розуміємо права людини
Поверь в себя! Жизнь и проблемы инвалидов: общение, творчество, знакомства, истории, закон, медицина, форум

null

null

null

null

Календарь
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Статистика
Поиск
Copyright MyCorp © 2019